Paused...
  1. Vacation
  2. Lipstick On Your Collar
  3. Stupid Cupid (mono)
  4. Ehere The Boys Are
  5. Pretty Little Baby
  6. Who's Sorry Now (mono)
  7. My Happiness
  8. Too Many Rules
  9. Frankie
  10. Many Tears Ago
  11. Everybody's Somebody's Fool
  12. Mama
  13. My Heart Has A Mind Of Its Own
  14. I'm Gonna Be Warm This Winter (mono)
  15. Breakin' In A Brand New Broken Heart
  16. Don't Break The Heart That Loves You
  17. When The Boy In Your Arms
  18. Someone Else's Boy
  19. Follow The Boys
  20. Forget Domani
  21. Pretty Little Baby (mono)
  22. Vacation
  DEEE
  DEEE
  Connie Francis

  Connie Francis
  Best Selection

  UICY40279
  169,00 zł
  Nośnik
  Wytwórnia
  1
  Ilość
  Ask a question

  logo-MQA-CD.jpg

  UHQCD oznacza Ultimate High Quality Compact Disc. Najnowszy (lipiec 2018) materiał chroniący warstwę nośną płyt kompaktowych, opracowany przez specjalistów z Japonii i Hong Kongu. Na krążki tych płyt nanoszona jest cienka warstwa z monomerów oraz wypełniacza. Warstwa ta nie stanowi bariery dla światła lasera. Promień lasera jakby nie dostrzega owej warstwy ‘fotopolimeru’, a więc nie ulega rozproszeniu, załamaniu, odbiciu. Promień sięga po czysty sygnał i w takiej, nieskazitelnej postaci wraca z nim do źródła. Zdaniem specjalistów – to najwierniejszy z dotychczasowych sposobów na przeniesienie analogowych walorów taśmy matki na płytę CD.

  Dziś.

  Płyty UHQCD są dodatkowo kodowane jako MQA (Master Quality Authenticated). Wystarczy wyprowadzić sygnał cyfrowy z cyfrowego wyjścia odtwarzacza CD lub wcześniej zgranego strumienia danych z serwera muzycznego i podać go do odpowiedniego konwertera MQA DA by wygenerować z danych umieszczonych na tej CD 24-bitowy sygnał z częstotliwością próbkowania do 352 kHz.

  Do wyprodukowania limitowanej serii płyt UHQCD wykorzystano dane DSD z jednowarstwowych płyt SACD (One Layer), wydanych przez Universal Japan w poprzednich latach. Wydania te stanowią szczytowe osiągnięcie fonograficzne ostatnich lat. Niestety, dostępne wyłącznie dla posiadaczy odtwarzaczy SACD. Płyty UHQCD są idealnym rozwiązaniem dla melomanów, którzy nie mają playerów SACD, a chcieliby delektować się jakością legendarnych już japońskich SACD One Layer.

  Płyty UHQCD - w naszej ofercie
  2020-05-27

  Specyficzne kody

  Reviews

  Napisz swoją opinię

  Best Selection

  Napisz swoją opinię

  16 innych produktów w tej samej kategorii: