Paused...
  Queen - The Game

  01. Play The Game (3:32)
  02. Dragon Attack (4:19)
  03. Another One Bites the Dust (3:35)
  04. Need Your Loving Tonight (2:49)
  05. Crazy Little Thing Called love (2:48)
  06. Rock It (Prime Jive) (4:33)
  07. Don't Try Suicide (3:53)
  08. Sail Away Sweet Sister (3:33)
  09. Coming Soon (2:51)
  10. Save Me (3:49)
  Queen

  Queen
  The Game

  UICY40191UHQ
  169,00 zł
  Nośnik
  Wytwórnia
  1
  Ilość
  Ask a question

  logo-MQA-CD.jpg

  UHQCD oznacza Ultimate High Quality Compact Disc. Najnowszy (lipiec 2018) materiał chroniący warstwę nośną płyt kompaktowych, opracowany przez specjalistów z Japonii i Hong Kongu. Na krążki tych płyt nanoszona jest cienka warstwa z monomerów oraz wypełniacza. Warstwa ta nie stanowi bariery dla światła lasera. Promień lasera jakby nie dostrzega owej warstwy ‘fotopolimeru’, a więc nie ulega rozproszeniu, załamaniu, odbiciu. Promień sięga po czysty sygnał i w takiej, nieskazitelnej postaci wraca z nim do źródła. Zdaniem specjalistów – to najwierniejszy z dotychczasowych sposobów na przeniesienie analogowych walorów taśmy matki na płytę CD.

  Dziś.

  Płyty UHQCD są dodatkowo kodowane jako MQA (Master Quality Authenticated). Wystarczy wyprowadzić sygnał cyfrowy z cyfrowego wyjścia odtwarzacza CD lub wcześniej zgranego strumienia danych z serwera muzycznego i podać go do odpowiedniego konwertera MQA DA by wygenerować z danych umieszczonych na tej CD 24-bitowy sygnał z częstotliwością próbkowania do 352 kHz.

  Do wyprodukowania limitowanej serii płyt UHQCD wykorzystano dane DSD z jednowarstwowych płyt SACD (One Layer), wydanych przez Universal Japan w poprzednich latach. Wydania te stanowią szczytowe osiągnięcie fonograficzne ostatnich lat. Niestety, dostępne wyłącznie dla posiadaczy odtwarzaczy SACD. Płyty UHQCD są idealnym rozwiązaniem dla melomanów, którzy nie mają playerów SACD, a chcieliby delektować się jakością legendarnych już japońskich SACD One Layer.  Płyty UHQCD - w naszej ofercie
  2020-05-27

  Specyficzne kody

  Reviews

  Napisz swoją opinię

  The Game

  Napisz swoją opinię

  16 innych produktów w tej samej kategorii: