DEEE, DEEE
X-DC2

X-DC2
3 349,00 zł
Nośnik
Producent
1
Ilość

Na początku była... sieć.
Na początku musi być sieć.
Dobra.
Stabilna.
Zapewniająca wszystkim podłączonym do niej urządzeniom prąd życiodajny. Wolna od interferencji, wrogich harmonicznych, zakłóceń, wahań i przepięć.
I sieć taką mamy.
Pępowiną, która połączy nasz system odsłuchowy z tą siecią może być tylko przewód zbudowany z żył wykonanych z miedzi OFC o czystości 4N oraz wtyków Wattgate’a.
Dlaczego?
Bo takie pzrewody używane są w studiach masteringowych JVC, takie przewody doprowadzają sieć do wszystkich znajdujących się tam komputerów, procesorów, stabilizatorów.
Przewody takie są też standardowym wyposażeniem każdego urządzenia z laboratorium Harmonix. Tworzą z nimi jedną całość. ALE!!! Ale zastosowane do połączenia z siecią każdego innego elementu naszego toru odsłuchowego - przenosi go o kilka pozycji w górę. W stronę realnego high-endu.
Wielu spośród Państwa do dziś żyło bez tego kabla, zachwycało się wspaniałościami muzyki. I może niech tak już zostanie. Są bowiem posunięcia, których nie da się wymazać z pamięci, cofnąć, uznać za miraż. Siłę i nieodzowność tych przewodów docenić można w sekundę po ich odłączeniu i powrocie do tradycyjnych przyłaczy. To tak, jakby w telewizorze nagle przepadł kolor ustępując miejsca wszelkim odcieniom szarości, jakby z nieba zaczął padać niewidzialny śnieg a wiatr naiwności porwał nam kupon z trafioną szóstką!
Na początku MUSI być dobra sieć. Jeśli chcą Państwo inaczej, to proszę sobie wyobrazić, że z Księgi Ksiąg wykreślamy to pierwsze zdanie. Czy krórekolwiek następne ma teraz sens?
>>> Ujęcie A <<<
>>> Ujęcie B <<<
HARMONIX (Japan)
2019-12-21

Specyficzne kody

Reviews

Napisz swoją opinię

X-DC2

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: