L'Art du Son
Koncentrat do mycia i konserwacji plyt winylowych oraz szelakowych

LaDS
149,00 zł
Nośnik
Producent
1
Ilość

Slogan mówiący o sile reklamy, znany jest już każdemu niemowlakowi. W przypadku pewnej grupy produktów - sprawdza sie jednak doskonale. Amerykański magazyn "The Absolute Sound" w recenzji nowego środka do czyszczenia i konserwacji płyt winylowych i szelakowych pisze o "magicznej" mocy tego medium.

L'Art du Son jest preparatem całkowicie wolnym od jakichkolwiek szkodliwych substancji chemicznych. Nie zawiera komponentów, które mogłyby wpływać negatywnie na środowisko naturalne. Ma w sobie niekwestionowaną moc usuwania wszelkich zanieczyszczeń oraz - co niemniej ważne - konserwuje płyty winylowe i usuwa z nich wszelkie ładunki elektrostatyczne.

SZTUKA DŹWIĘKU, piękno dźwięku, jak moglibyśmy tłumaczyć nazwę preparatu - daje się zauważyć już po pierwszym zastosowaniu.

Buteleczka zawiera 100ml koncentratu do rozprowadzenia w pięciu litrach wody destylowanej lub demineralizowanej. Do stosowania we wszelkich typach urządzeń myjących, ręcznych i mechanicznych.

Płyn do wielokrotnego użytku pod warunkiem, że będą Państwo przechowywać go w ciemnej butelce, w zamkniętej szafce w niezbyt ciepłym pomieszczeniu.
Sprawdzaliśmy wielokrotnie. Działa.
Classic Records
2019-12-09

Specyficzne kody

Reviews

Napisz swoją opinię

Koncentrat do mycia i konserwacji plyt winylowych oraz szelakowych

Napisz swoją opinię

15 innych produktów w tej samej kategorii: